Architecture starts when you carefully
put bricks together. There it begins.

Ludwig Mies van der Rohe

o pracowni

Pracownia architektoniczna A-CONCEPT, założona i prowadzona przez arch. Annę Komorowską (dyplom Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej, uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń nr 475/POOKK/2012). Niezbędne doświadczenie założycielki pracowni zdobyte poprzez kilkuletnią praktykę zawodową pod okiem doświadczonych specjalistów w polskich oraz w zagranicznych pracowniach projektowych (USA) i firmach wykonawczych (Niemcy), gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług, zgodną z najnowszymi standardami i trendami w dziedzinie projektowania architektury.

A-CONCEPT jest pracownią oferującą szeroko pojętą obsługę Inwestora, obejmującą wszystkie etapy realizaji inwestycji - począwszy od dopełnienia szeregu formalności, jakie wiążą się z przygotowaniem procesu budowy  (analizy przedprojektowe, uzyskanie warunków zabudowy), przez wielobranżowy projekt, pozwolenie na budowę, nadzór nad realizacją inwestycji, skończywszy na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Pracownia specjalizuje się w szczególności w projektowaniu budynków mieszkalnych i usługowych o nowoczesnej formie i funkcji. Szczególny nacisk kładziemy na projektowanie budownictwa energooszczędnego. Zajmujemy się również aranżacją i wystrojem wnętrz oraz rewitalizacją i adaptacją obiektów poprzemysłowych. Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi inżynierami ze wszystkich branż.

Każde zadanie projektowe traktujemy indywidualnie. Staramy się, by nasze projekty były niepowtarzalne i funkcjonalne jednocześnie. Dokładamy wszelkich starań, by plany naszych Inwestorów zamienić w rzeczywistość z dbałością o najmniejszy detal.

Magdalena Okoń - architekt

Paulina Węgrzynowska - asystent architekta